SAO: Hırs ve Acı (2013-2015)

Sword Art Online’a itafen yazdığım bir hayran kurgusudur. “Eğer ana karakter Kirito yerine başka biri olsaydı, ve oyunun başında ona bir seçim hakkı tanınsaydı ne olurdu?” sorusuna bir cevap olarak yazılmıştır.

Yazdığım ilk kitap olduğundan, diğer hikayelerimde karakterlerin isimlerinin çoğunu buradan almış bulunuyorum.  Ama burdaki Yakea ile Pusula’daki Yakea farklı kişiler, isme aldanmayın.

Okumak ya da indirmek için: https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVbkxTRHpTcGxFclk/view

Not: Çok fazla yazım hatası bulabilirsiniz, vaktimi çok yiyeceğinden düzenlemesini yapmamıştım.

Akame Ga Kill: Ay Kanamaya Başladığında (2015)

Akame Ga Kill evreninde geçen bir hayran kurgusudur. Animedeki 18. bölümünden sonrasında, savaşa yeni katılan bir karakterin olayları nasıl değiştirdiğini anlatmaktadır.

Bu kitapta bir deney yaparak olayları 2 rotaya ayırmıştım. Hikayedeki 2. bölümde yaşanan bir olaydan sonra, “Ay Kanamaya Başladığında” ve “Dördüncü Yaprak Düştüğünde” diye ikiye ayrılıyordu. A.K.B. rotasını tamamen bitirmiş olsamda D.Y.D. rotasını yaşanan olayların karanlığı yüzünden bırakmıştım.

Ana hikayeyi (yani AKB’yi) okumak ya da indirmek için: https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVUWVwdUlJLVQtc2c/view

D.Y.D. rotasına bakmak için: https://goo.gl/RZmLtk

Not: Karakter isimleri Pusula Projesi’ndekilerle benzerlik gösterebilir. Yine de aldırış etmeyin, karakterler farklıdır.